سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بهترین سایت دانلود آهنگ

 

دانلود آهنگ های جدید خوانندگان معروف از رسانه های اینترنتی

صدا و تصویر بحث جدانشدنی این روزهای زندگی جامعه بشریت می باشد . از این رو رسانه های مختلفی پیرامون این حوزه شکل گرفته اند . اخیرا گرایش این رسانه ها به سمت اینترنت و وبسایت ها در حرکت است و شبکه های نمایش خانگی ، سایت های دانلود فیلم و سایت های دانلود آهنگ و موزیک ایجاد شده اند .

رسانه مدیاک (https://mediac.ir/    ) نیز با حضور در حوزه آهنگ و موزیک از یک سال گذشته فعالیتش را آغاز نموده است و آهنگ های جدید خوانندگان معروف و مشهور کشور را در این وبسایت منتشر می کند . همچنین در بخش فول آلبوم آهنگ های هر خواننده را به صورت یکجا در اختیار کاربران قرار می دهد .

قابلیت پخش آنلاین آهنگ نیز از دیگر امکانات این وبسایت اینترنتی می باشد . فایل های دانلود آهنگ نیز با دو کیفیت 128 و 320 در اختیار کاربران قرار می گیرد . دانلود آهنگ از رسانه مدیاک تجربه بسیار ویژه ای را در اختیار کاربر قرار می دهد .

سرعت بالای دانلود و سرعت بالای بارگذاری سایت از نکات ویژه این رسانه می باشد . از جمله خوانندگان معروفی که آهنگ های آن ها این رسانه منتشر می شود می توان به رضا صادقی ، محسن چاوشی ، شهاب مظفری ، سینا درخشنده ، رضا بهرام ، آرون افشار ، فرزاد فرخ ، میثم ابراهیمی ، مسعود صادقلو ، رضا شیری ، حجت اشرف زاده ، محسن یگانه ، فرزاد فرزین ، حمید هیراد ، بهنام بانی و ... دیگر خوانندگان معروف اشاره نمود .

از دیگر وبسایت های زیر مجموعه مدیاک می توان به رسانه موزیکول اشاره نمود که در زمینه دانلود آهنگ جدید خوانندگان فعال می باشد که با سابقه نه چندان طولانی عملکرد خوبی از خود نشان داده است .